Experience

Logo

Zažijte

své vlastní dobrodružství

  • Vítejte v nově otevřené herně virtuální reality v Karlových Varech a ponořte se do imaginárního světa, plného zábavy, her, aktivního pohybu a nezapomenutelných okamžiků.

Do virtuální reality Vás přenesou speciální brýle a herní ovladače, které budete mít v ruce. Obraz, který uvidíte v brýlích, se promítne na televizoru, tudíž i Váš doprovod uvidí to, co Vás očekává.

Můžeme Vám nabídnout hned dvě herní stanice HTC Vive, umístěné hned vedle sebe, tudíž pokud přijdete ve dvou, můžete hrát oba  najednou, buď každý svou vlastní hru, nebo dokonce i společně v multiplayeru dle naší nabídky her.


Technika


  • HTC VIVE
    jsou nejosvědčenější a nejpopulárnější brýle virtuání reality na světě.

Připravili jsme pro Vás Virtuální brýle HTC Vive s velmi jednoduchým používáním, které mají kolem oblasti očí měkkou pěnu a nastavitelný náhlavní pásek, který umožňuje nastavit brýle pro všechny typy a velikosti hlav. Popruh slouží k dokonalému uchycení brýlí na hlavě.

Brýle tak díky perfektním možnostem nastavení může používat dospělý člověk či dítě. Brýle sledují váš pohyb v celém rozsahu 360° a poskytují zorné pole 110°. Využívají displeje s celkovým rozlišením 2160 x 1200 pixelů při frekvenci 90 Hz.

Zarezervujte si své dobrodružství již teď!

A buďte připraveni na to být ohromeni!